Platforma GlobeOMS

 
Platforma GlobeOMS to zaawansowany system informatyczny do zbierania, przechowywania, analizy i udostępniania odczytów z liczników energii elektrycznej, ciepła, wody i gazu. Dostawcy energii to często wyspecjalizowane przedsiębiorstwa, które do sterowania pracą sieci wykorzystują wiele informacji. Odbiorca ma bezpośredni wpływ tylko na sposób korzystania z dostarczonej energii, stąd ilość danych jakich potrzebuje jest mniejsza. Dzięki etykietom wartości, udostępnianie danych może być każdorazowo dostosowane dokładnie do potrzeb Odbiorcy. Celem etykiet jest „przetłumaczenie” odebranych danych tak, by każdy mógł je zrozumieć i wykorzystać. Dzięki temu każdy z użytkowników będzie miał dostęp do wielu bardzo przydatnych informacji, takich jak:

  • odczytów zużycia ciepła
  • porównanie wielkości zużycia zdanymi historycznymi (np. porównanie zużycia zarejestrowanego na koniec dowolnego miesiąca w roku bieżącym do tego w latach poprzednich)
  • wykrywanie stanów awaryjnych (np. wycieku wody, uszkodzenia licznika)

Od tej pory żaden rachunek za energię nie będzie niemiłym zaskoczeniem. Odbiorca sam będzie mógł śledzić swoje zużycie zarówno na smartfonie jak i tablecie oraz na bieżąco wpływać na sposób korzystania z energii.

Aby uzyskać więcej szczegółów zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej globeofthings.com

W przypadku zainteresowania produktem prosimy o kontakt z:

Cezary Białek
tel. /48/ 696-481-685
cbialek&globeofthings.pl
 
lub poprzez formularz kontaktowy.

Zapraszamy do śledzenia informacji na naszej stronie i profilu firmy NetLand na Facebooku.

Powrót

Zadzwoń do nas: +48 89 612 07 30