KIM JESTEŚMY?

JESTEŚMY NETLAND...

Realizujemy, dostarczamy oraz wdrażamy różnorodne projekty informatyczne. W procesie zarządzania projektami wykorzystujemy nowoczesne narzędzia i technologie, dzięki czemu optymalizujemy cykl wytwórczy oraz czas i koszt wdrożenia.

W obecnej formie działamy od 2008 r., świadcząc usługi dla sektora administracji publicznej i sektora prywatnego. Misją, która przyświeca nam od początku naszej działalności jest wspomaganie procesu informatyzacji, co też z zaangażowaniem czynimy poprzez dostarczanie wsparcia technicznego dostosowanego do potrzeb danej organizacji.

Od około 10 lat świadczymy usługi z zakresu IT, Software House, Outsourcing’u. Realizujemy wdrożenia, dzięki którym dostarczamy sprawnie działających i użytecznych systemów informatycznych.

W wyniku pasji jaką jest programowanie powstały nasze własne produkty, mające zastosowanie w takich obszarach IoT, jak Telemetria, Cloud, GIS czy Systemy Medyczne.

Co robimy?

Wspieramy procesy IT w organizacji.

Charakteryzuje nas

Szybkie adaptowanie bieżących trendów IT.

Wyróżnia nas

Utalentowany i zaangażowany Zespół.

Z kim kontaktujesz się w sprawie oferty?

NASZ FRONT OFFICE TEAM TO...

Dariusz Jakubowski

Kierownik Domeny Produkcji Oprogramowania
Kierownik działu IT w Netland. Miłośnik zwierząt i motocykli, i dobrej muzyki. Pracuje w branży IT od wielu lat, dłuższy staż ma tylko w grze na gitarze. W wolnym czasie komponuje muzykę, spaceruje ze swoim terierem irlandzkim i zwiedza ciekawe miejsca na ulubionym jednośladzie.

Arkadiusz Jędrychowski

Dyrektor Techniczny
Do Zespołu NetLand dołączył w 2018 roku. Doświadczony menager w prowadzeniu projektów i zarządzaniem zespołami ludzkimi. Prywatnie zakochany w górach miłośnik wspinaczki górskiej oraz wielki fan wyścigów motocyklowych. Motto jakie mu przyświeca od wielu lat to think different.

Adrian Pietnoczka

Prezes Zarządu
Przedsiębiorca. Zrzesza wokół grupy NetLand innowacyjne podmioty oferujące usługi w Telemetrii, Finntech, GIS, IoT, Industry 4.0. Współtwórca nowego podejścia do biznesu opartego na cross-sellingu z wykorzystaniem kilku współpracujących ze sobą technologii. Skuteczny promotor i inwestor projektów StartUp. Miłośnik piłki siatkowej i wędkarstwa.

Edyta Kamińska

Dyrektor Administracyjno-Personalny
Związana z firmą NL od samego początku jej istnienia, wcześniej przez wiele lat z pomocą społeczną. Odpowiedzialna w firmie za wszelkie sprawy ``papierkowe`` i proceduralne oraz zatrudnianie pracowników. Miłośniczka podróży, jazdy na rowerze, zdrowego odżywiania, dobrej muzyki. Wielka fanka F1, meczy siatkówki i piłki ręcznej oraz serialu Sons Of Anarchy.

Magda Sokołowska

Specjalista ds. Administracji i Analiz Finansowych
W zespole NetLand od 2008 roku. Rzeczy niemożliwe załatwia od ręki. Dba o wszelkie sprawy niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania firmy, w tym rozliczenia finansowe. Miłośniczka wysokich szpilek, filmów sf i horrorów. Wielka domatorka zakochana w kotach. Czas wolny spędza aktywnie z rodziną odkrywając uroki sportów ekstremalnych.

1

Nasza filozofia

PARTNERSTWO

Ściśle współpracujemy z naszymi Klientami. Dzięki temu dostarczamy wsparcie techniczne dostosowane do potrzeb danej organizacji.

2

NASZA MISJA

WSPARCIE

Działamy na rzecz informatyzacji społeczeństwa. Czynimy to w sposób najbardziej przyjazny wszystkim Użytkownikom.

3

NASZE CELE

SMART ROZWIĄZANIA

Nasze produkty i rozwiązania umożliwiają bądź ułatwiają realizację coraz to trudniejszych zadań niemal w każdej dziedzinie życia.

Lubimy, to co robimy...

Programowanie to jedna z najbardziej dynamicznie rozwijających się dziedzin komunikacyjno – informatycznych. Może być zarówno pasją, jak i zabawą. Z tym większą satysfakcją realizujemy, dostarczamy oraz wdrażamy coraz bardziej złożone i skomplikowane rozwiązania IT. Przy zastosowaniu najnowszych trendów technologicznych, wyposażamy naszych Klientów w produkty i usługi stworzone na miarę współczesnych nam czasów.

C#
TypeScript
Node.JS
JavaScript
Inne
52%

C#

33%

TypeScript

7%

JavaScript

5%

CSS

CSR

Myślimy także o innych i działamy na ich rzecz.

Dofinansowujemy drużyny sportowe oraz chętnie angażujemy się
w inicjatywy społeczne!

Wsparcie drużyny polskiej superligi tenisa stołowego.

Zakup i przekazanie laptopów w ramach nagród za GIS Day w Olsztynie.

Udział w ekstraklasie olsztyńskiej ligi siatkówki OLSA

Aktualnie realizowane projekty

Informatyzacja przedsiębiorstwa NetLand Sp. z o. o.
Pakietowanie usług firmy NetLand i Ralfi
NetLand Cloud - innowacyjna chmura obliczeniowa
Budowa urządzeń telemetrycznych do zbierania i przesyłu danych z liczników mediów

Zapytania ofertowe

Znak sprawy: 2/NL/1.2.1/RPO/2020

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie prac badawczo-rozwojowych i zakup praw naukowej własności intelektualnej w związku z projektem pn. „Budowa urządzeń telemetrycznych w obszarze wody w oparcie o komunikacje LPWAN” (umowa o dofinansowanie projektu nr RPWM.01.02.01-28-0016/19-00) realizowanym w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko – Mazurskiego na lata 2014-2020, Osi Priorytetowej 1 – „Inteligentna Gospodarka Warmii i Mazur”; Działania 1.2 – „Innowacyjne firmy”; Poddziałania 1.2.1- „Działalność B+R przedsiębiorstw”

Termin składania ofert upływa w dniu 30.11.2020 r. o godz. 10:00

Zapytanie ofertowe
Opis przedmiotu zamówienia załącznik nr 1
Załącznik nr 2 do zapytania ofertowego
Załącznik nr 3 do zapytania ofertowego
Załącznik nr 4 do zapytania ofertowego
Protokół z otwarcia ofert
Protokół z wyboru oferty

Znak sprawy: 2/NL/1.4.3/RPO/2020

Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu i oprogramowania komputerowego w związku z realizacją przez Zamawiającego projektu pn. „Zwiększenie potencjału ICT w firmie NetLand Sp. z o.o.” (umowa o dofinansowanie projektu nr RPWM.01.04.03-28-0035/18-00) realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko – Mazurskiego na lata 2014-2020, Osi Priorytetowej 1 – „Inteligentna Gospodarka Warmii i Mazur”; Działania 1.4 – „Nowe modele biznesowe i ekspansja”; Poddziałanie 1.4.3- „Technologie informacyjno-komunikacyjne w działalności MŚP”

Termin składania ofert upływa w dniu 03.08.2020 r. o godz. 10:00

Zapytanie ofertowe
Opis przedmiotu zamówienia załącznik nr 1
Załącznik nr 2 do zapytania ofertowego
Załącznik nr 3 do zapytania ofertowego
Załącznik nr 4 do zapytania ofertowego
Protokół z otwarcia ofert
Protokół z wyboru oferty

Znak sprawy: 1/NL/1.2.1/RPO/2020

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie dostaw wyposażenia i urządzeń oraz prac badawczo-rozwojowych i zakup praw naukowej własności intelektualnej w związku z projektem pn. „Budowa urządzeń telemetrycznych w obszarze wody w oparcie o komunikacje LPWAN” (umowa o dofinansowanie projektu nr RPWM.01.02.01-28-0016/19-00) realizowanym w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko – Mazurskiego na lata 2014-2020, Osi Priorytetowej 1 – „Inteligentna Gospodarka Warmii i Mazur”; Działania 1.2 – „Innowacyjne firmy”; Poddziałania 1.2.1- „Działalność B+R przedsiębiorstw”

Termin składania ofert upływa w dniu 13.07.2020 r. o godz. 10:00

Zapytanie ofertowe
Opis przedmiotu zamówienia załącznik nr 1
Załącznik nr 2 do zapytania ofertowego
Załącznik nr 3 do zapytania ofertowego
Załącznik nr 4 do zapytania ofertowego
Protokół z otwarcia ofert
Protokół z wyboru oferty

Znak sprawy: 1/NL/1.4.3/RPO/2020

Przedmiotem zamówienia jest dostawa systemu serwerowego wraz z 11 licencjami dostępowymi CAL w związku z realizacją projektu pn. „Zwiększenie potencjału ICT w firmie NetLand Sp. z o.o.” (umowa o dofinansowanie projektu nr RPWM.01.04.03-28-0035/18-00) realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko – Mazurskiego na lata 2014-2020, Osi Priorytetowej 1 – „Inteligentna Gospodarka Warmii i Mazur”; Działania 1.4 – „Nowe modele biznesowe i ekspansja”; Poddziałanie 1.4.3- „Technologie informacyjno-komunikacyjne w działalności MŚP”

Termin składania ofert upływa w dniu 24.03.2020 r. o godz. 12:00

Zapytanie ofertowe
Załączniki 1-2 do zapytania ofertowego
Załącznik nr 3 do zapytania ofertowego
Protokół z otwarcia ofert
Protokół z wyboru oferty

Historia zapytań ofertowych

Znak sprawy: 1/NL/1.5.1/RPO/2020

Przedmiotem zamówienia jest dostawa specjalistycznych urządzeń i oprogramowania oraz sprzętu komputerowego w związku z realizacją projektu pn. „NetLand Cloud – innowacyjna telemetryczna chmura obliczeniowa” (umowa o dofinansowanie projektu nr RPWM.01.05.01-28-0002/18-00) realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko – Mazurskiego na lata 2014-2020, Osi Priorytetowej 1 – „Inteligentna Gospodarka Warmii i Mazur”; Działania 1.5 – „Nowoczesne firmy”, Poddziałania 1.5.1 – „Wdrożenie wyników prac B+R”

Termin składania ofert upływa w dniu 20.01.2020 r. o godz. 8:00

Zapytanie ofertowe
Załączniki 1-2 do zapytania ofertowego
Załącznik nr 3 do zapytania ofertowego
Protokół z otwarcia ofert
Protokół z wyboru oferty

Znak sprawy: 1/NL/1.4.3/RPO/2019

Przedmiotem zamówienia jest dostawa akcesoriów komputerowych i specjalistycznego oprogramowania w związku z realizacją projektu pn. „Informatyzacja przedsiębiorstwa NetLand Sp. z o.o. (umowa o dofinansowanie projektu nr RPWM.01.04.03-28-0029/17-00) realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko – Mazurskiego na lata 2014-2020, Osi Priorytetowej 1 – „Inteligentna Gospodarka Warmii i Mazur”; Działania 1.4 – „Nowe modele biznesowe i ekspansja”; Poddziałanie 1.4.3 – „Technologie informacyjno-komunikacyjne w działalności MŚP”.

Termin składania ofert upływa w dniu 26.06.2019 r. o godz. 8:00

Zapytanie ofertowe
Załączniki 1-3 do zapytania ofertowego
Protokół z otwarcia ofert
Protokół z wyboru oferty

Znak sprawy: 4/NL/1.4.2/RPO/2019

Zapytanie ofertowe na dostawę portalu do rezerwacji łódek oraz dwóch komputerów w związku z realizacją przez Zamawiającego, tj. Netland Sp. z o.o. z siedzibą 10-683 Olsztyn, ul. Trylińskiego 16, NIP: 7393679238, projektu pn. „Pakietowanie usług firmy Netland i Ralfi” w ramach poddziałania 1.4.2 „Pakietowanie produktów i usług – schemat B”, działania 1.4 – „Nowe modele biznesowe i ekspansja”, osi priorytetowej 1 – „Inteligentna Gospodarka Warmii i Mazur” Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-2020 (umowa o dofinansowanie projektu nr RPWM.01.04.02-28-0008/18-00)

Termin składania ofert upływa w dniu 18.06.2019 r. o godz. 8:00

Zapytanie ofertowe
Opis przedmiotu zamówienia załącznik nr 1
Załączniki 2-5 do zapytania ofertowego
Protokół z otwarcia ofert
Protokół z wyboru oferty

Znak sprawy: 2/NL/1.2.1/RPO/2019

Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu komputerowego, mebli biurowych oraz urządzeń specjalistycznych w związku z realizacją projektu „Budowa urządzeń telemetrycznych do zbierania i przesyłu danych z liczników mediów” (umowa o dofinansowanie projektu nr RPWM.01.02.01-28-0002/18-00) realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko – Mazurskiego na lata 2014-2020, Osi Priorytetowej 1 – „Inteligentna Gospodarka Warmii i Mazur”; Działania 1.2 – „Innowacyjne firmy”; Poddziałanie 1.2.1- „Działalność B+R przedsiębiorstw”. Termin składania ofert upływa w dniu 04.03.2019 r. o godz. 8:00

Zapytanie ofertowe
Załączniki 1-3 do zapytania ofertowego
Protokół z otwarcia ofert
Protokół z wyboru oferty
Oświadczenie o braku powiązań z wykonawcami

Znak sprawy: 1/NL/1.2.1/RPO/2019

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie prac badawczo-rozwojowych i zakup praw naukowej własności intelektualnej w związku z realizacją projektu „Budowa urządzeń telemetrycznych do zbierania i przesyłu danych z liczników mediów” (umowa o dofinansowanie projektu nr RPWM.01.02.01-28-0002/18-00) realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko – Mazurskiego na lata 2014-2020, Osi Priorytetowej 1 – „Inteligentna Gospodarka Warmii i Mazur”; Działania 1.2 – „Innowacyjne firmy”; Poddziałanie 1.2.1- „Działalność B+R przedsiębiorstw”. Termin składania ofert 18.03.2019 r. godzina 8:00

Zapytanie ofertowe
Opis przedmiotu zamówienia załącznik nr 1
Załączniki 2-4 do zapytania ofertowego
Odpowiedzi do pytań w związku z realizacją projektu
Odpowiedzi nr 2 do pytań w związku z realizacją projektu
Odpowiedzi nr 3 do pytań w związku z realizacją projektu
Protokół z otwarcia ofert
Protokół z wyboru oferty oraz oświadczenia o braku powiązań z wykonawcami

Znak sprawy: 3/NL/1.4.2/RPO/2018

Przedmiotem zamówienia jest dostawa jachtu motorowodnego typu houseboot w związku z realizacją przez Zamawiającego projektu „Pakietowanie usług firmy Netland i Ralfi” (umowa o dofinansowanie projektu nr RPWM.01.04.02-28-0008/18-00) realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko – Mazurskiego na lata 2014-2020, Osi Priorytetowej 1 – „Inteligentna Gospodarka Warmii i Mazur”; Działania 1.4 – „Nowe modele biznesowe i ekspansja”; Poddziałania 1.4.2. – „Pakietowanie produktów i usług – schemat B ”. Termin składania do 05.03.2019r.

Zapytanie ofertowe
Załączniki 1-3 do zapytania ofertowego

Zmiana ogłoszenia w zakresie doszczegółowienia przedmiotu umowy. Zmiana terminu składania ofert. Nowy termin składania ofert do dnia 07.03.2019r.

Zapytanie ofertowe
Załączniki 1-3 do zapytania ofertowego
Protokół z otwarcia ofert
Protokół z wyboru oferty oraz oświadczenia o braku powiązań z wykonawcami

Znak sprawy: 2/NL/1.4.2/RPO/2018

Przedmiotem zamówienia jest dostawa jachtu motorowodnego typu houseboot w związku z realizacją przez Zamawiającego projektu „Pakietowanie usług firmy Netland i Ralfi” (umowa o dofinansowanie projektu nr RPWM.01.04.02-28-0008/18-00) realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko – Mazurskiego na lata 2014-2020, Osi Priorytetowej 1 – „Inteligentna Gospodarka Warmii i Mazur”; Działania 1.4 – „Nowe modele biznesowe i ekspansja”; Poddziałania 1.4.2. – „Pakietowanie produktów i usług – schemat B ”. Termin składania do 18.02.2019r.

Zapytanie ofertowe
Załączniki 1-3 do zapytania ofertowego

Zmiana ogłoszenia w zakresie doszczegółowienia przedmiotu umowy, zmiana warunków wzoru umowy. Zmiana terminu składania ofert. Nowy termin składania ofert do dnia 22.02.2019r. godzina 8:00

Zapytanie ofertowe
Załączniki 1-3 do zapytania ofertowego
Protokół z otwarcia ofert
Protokół z wyboru oferty oraz oświadczenia o braku powiązań z wykonawcami

Znak sprawy: 1/NL/1.4.2/RPO/2018

Przedmiotem zamówienia jest dostawa jachtu motorowodnego typu houseboot w związku z realizacją przez Zamawiającego projektu „Pakietowanie usług firmy Netland i Ralfi” umowa o dofinansowanie projektu nr RPWM.01.04.02-28-0008/18-00. Termin składania ofert do dnia 12.02.2019r. godzina 8:00

Zapytanie ofertowe
Załączniki 1-3 do zapytania ofertowego

Zmiana ogłoszenia w zakresie doszczegółowienia przedmiotu umowy, zmiana warunków wzoru umowy. Zmiana terminu składania ofert. Nowy termin składania ofert do dnia 15.02.2019r. godzina 8:00

Zapytanie ofertowe
Załączniki 1-3 do zapytania ofertowego
Protokół z otwarcia ofert
Protokół z wyboru oferty oraz oświadczenia o braku powiązań z wykonawcami

Znak sprawy: 1/NL/1.4.3/RPO/2019

Przedmiotem zamówienia jest dostawa akcesoriów komputerowych i specjalistycznego oprogramowania w związku z realizacją projektu pn. „Informatyzacja przedsiębiorstwa NetLand Sp. z o.o. (umowa o dofinansowanie projektu nr RPWM.01.04.03-28-0029/17-00) realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko – Mazurskiego na lata 2014-2020, Osi Priorytetowej 1 – „Inteligentna Gospodarka Warmii i Mazur”; Działania 1.4 – „Nowe modele biznesowe i ekspansja”; Poddziałanie 1.4.3 – „Technologie informacyjno-komunikacyjne w działalności MŚP”.

Termin składania ofert upływa w dniu 31.05.2019 r. o godz. 8:00

Zapytanie ofertowe
Załączniki 1-3 do zapytania ofertowego

Zapytanie ofertowe na dostawę skanera dokumentów z oprogramowaniem do zarządzania skanerem w związku z realizacja projektu „Informatyzacja przedsiębiorstwa NetLand Sp z o. o.” umowa o dofinansowanie projektu nr RPWM.01.04.03-28-0029/17-00; znak sprawy: 2/NL/1.4.3/RPO/2018

Zapytanie ofertowe
Załączniki 1-3 do zapytania ofertowego
Protokół z otwarcia ofert
Protokół z wyboru oferty
Oświadczenie o braku powiązań z wykonawcami

Zapytanie ofertowe na dostawę sprzętu komputerowego i systemu informatycznego w związku z realizacja projektu „Informatyzacja przedsiębiorstwa NetLand Sp z o. o.” umowa o dofinansowanie projektu nr RPWM.01.04.03-28-0029/17-00; znak sprawy: 1/NL/1.4.3/RPO/2018

Zapytanie ofertowe
Opis przedmiotu zamówienia załącznik nr 1
Załączniki 2-5 do zapytania ofertowego
Protokół z otwarcia ofert
Protokół z wyboru oferty

Member of Euvic

Grupa Euvic powstała w wyniku połączenia działalności różnych spółek świadczących usługi w branży IT.
Grupa Euvic świadczy usługi w Polsce, a także m.in. w Niemczech, Austrii, Szwecji, Norwegii, Holandii, Francji, Włoszech, Hiszpanii, USA, Kanadzie.

Będąc członkiem Grupy Euvic, dysponujemy ponad 1000 inżynierów pracujących m.in. w biurach w Olsztynie, Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Katowicach, Gliwicach, Bielsku-Białej, Częstochowie czy Rzeszowie.