KIM JESTEŚMY?

JESTEŚMY NETLAND...

Realizujemy, dostarczamy oraz wdrażamy różnorodne projekty informatyczne. W procesie zarządzania projektami wykorzystujemy nowoczesne narzędzia i technologie, dzięki czemu optymalizujemy cykl wytwórczy oraz czas i koszt wdrożenia.

W obecnej formie działamy od 2008 r., świadcząc usługi dla sektora administracji publicznej i sektora prywatnego. Misją, która przyświeca nam od początku naszej działalności jest wspomaganie procesu informatyzacji, co też z zaangażowaniem czynimy poprzez dostarczanie wsparcia technicznego dostosowanego do potrzeb danej organizacji.

Od około 10 lat świadczymy usługi z zakresu IT, Software House, Outsourcing’u. Realizujemy wdrożenia, dzięki którym dostarczamy sprawnie działających i użytecznych systemów informatycznych.

W wyniku pasji jaką jest programowanie powstały nasze własne produkty, mające zastosowanie w takich obszarach IoT, jak Telemetria, Cloud, GIS czy Systemy Medyczne.

Co robimy?

Wspieramy procesy IT w organizacji.

Charakteryzuje nas

Szybkie adaptowanie bieżących trendów IT.

Wyróżnia nas

Utalentowany i zaangażowany Zespół.

Z kim kontaktujesz się w sprawie oferty?

NASZ FRONT OFFICE TEAM TO...

Dariusz Jakubowski

Project Manager
Project Manager w Netland. Miłośnik zwierząt i motocykli, i dobrej muzyki. Pracuje w branży IT od wielu lat, dłuższy staż ma tylko w grze na gitarze. W wolnym czasie komponuje muzykę, spaceruje ze swoim terierem irlandzkim i zwiedza ciekawe miejsca na ulubionym jednośladzie.

Jakub Mikulak

Dyrektor IT
Z marką NetLand związany od początku jej istnienia. Doświadczony manager i lider zespołu odpowiedzialny za rozwój i realizację usług dla sektora Public. Specjalista w tematyce szkoleń, wdrożeń systemów oraz digitalizacji danych. Prywatnie miłośnik biegania oraz rodzinnych wypraw rowerowych. Bez pamięci zakochany w Premier League. Początkujący (jeszcze) amator gry na gitarze.

Rafał Grudziński

Dyrektor Handlowy
Dołączył do zespołu NetLand w 2016 roku. Odpowiada za projekty unijne, przetargi i sprzedaż. Swoją karierę zawodową rozpoczął w 2003 roku w Lublinie. Od 2005 roku związany jest z Olsztynem, a od 2008 z sektorem IT. Prywatnie miłośnik podróży i kotów, który każdą wolną chwilę stara się spędzać aktywnie z rodziną.

Adrian Pietnoczka

Prezes Zarządu
Przedsiębiorca. Zrzesza wokół grupy NetLand innowacyjne podmioty oferujące usługi w Telemetrii, Finntech, GIS, IoT, Industry 4.0. Współtwórca nowego podejścia do biznesu opartego na cross-sellingu z wykorzystaniem kilku współpracujących ze sobą technologii. Skuteczny promotor i inwestor projektów StartUp. Miłośnik piłki siatkowej i wędkarstwa.

Edyta Kamińska

Dyrektor Administracyjno-Personalny
Związana z firmą NL od samego początku jej istnienia, wcześniej przez wiele lat z pomocą społeczną. Odpowiedzialna w firmie za wszelkie sprawy ``papierkowe`` i proceduralne oraz zatrudnianie pracowników. Miłośniczka podróży, jazdy na rowerze, zdrowego odżywiania, dobrej muzyki. Wielka fanka F1, meczy siatkówki i piłki ręcznej oraz serialu Sons Of Anarchy.

Magda Sokołowska

Specjalista ds. Administracji i Analiz Finansowych
W zespole NetLand od 2008 roku. Rzeczy niemożliwe załatwia od ręki. Dba o wszelkie sprawy niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania firmy, w tym rozliczenia finansowe. Miłośniczka wysokich szpilek, filmów sf i horrorów. Wielka domatorka zakochana w kotach. Czas wolny spędza aktywnie z rodziną odkrywając uroki sportów ekstremalnych.

1

Nasza filozofia

PARTNERSTWO

Ściśle współpracujemy z naszymi Klientami. Dzięki temu dostarczamy wsparcie techniczne dostosowane do potrzeb danej organizacji.

2

NASZA MISJA

WSPARCIE

Działamy na rzecz informatyzacji społeczeństwa. Czynimy to w sposób najbardziej przyjazny wszystkim Użytkownikom.

3

NASZE CELE

SMART ROZWIĄZANIA

Nasze produkty i rozwiązania umożliwiają bądź ułatwiają realizację coraz to trudniejszych zadań niemal w każdej dziedzinie życia.

Lubimy, to co robimy...

Programowanie to jedna z najbardziej dynamicznie rozwijających się dziedzin komunikacyjno – informatycznych. Może być zarówno pasją, jak i zabawą. Z tym większą satysfakcją realizujemy, dostarczamy oraz wdrażamy coraz bardziej złożone i skomplikowane rozwiązania IT. Przy zastosowaniu najnowszych trendów technologicznych, wyposażamy naszych Klientów w produkty i usługi stworzone na miarę współczesnych nam czasów.

C#
TypeScript
Node.JS
JavaScript
Inne
52%

C#

33%

TypeScript

7%

JavaScript

5%

CSS

CSR

Myślimy także o innych i działamy na ich rzecz.

Dofinansowujemy drużyny sportowe oraz chętnie angażujemy się
w inicjatywy społeczne!

Wsparcie drużyny polskiej superligi tenisa stołowego.

Zakup i przekazanie laptopów w ramach nagród za GIS Day w Olsztynie.

Udział w ekstraklasie olsztyńskiej ligi siatkówki OLSA

Member of Euvic

Grupa Euvic powstała w wyniku połączenia działalności różnych spółek świadczących usługi w branży IT.
Grupa Euvic świadczy usługi w Polsce, a także m.in. w Niemczech, Austrii, Szwecji, Norwegii, Holandii, Francji, Włoszech, Hiszpanii, USA, Kanadzie.

Będąc członkiem Grupy Euvic, dysponujemy ponad 1000 inżynierów pracujących m.in. w biurach w Olsztynie, Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Katowicach, Gliwicach, Bielsku-Białej, Częstochowie czy Rzeszowie.