KIM JESTEŚMY?

JESTEŚMY NETLAND...

Realizujemy, dostarczamy oraz wdrażamy różnorodne projekty informatyczne. W procesie zarządzania projektami wykorzystujemy nowoczesne narzędzia i technologie, dzięki czemu optymalizujemy cykl wytwórczy oraz czas i koszt wdrożenia.

W obecnej formie działamy od 2008 r., świadcząc usługi dla sektora administracji publicznej i sektora prywatnego. Misją, która przyświeca nam od początku naszej działalności jest wspomaganie procesu informatyzacji, co też z zaangażowaniem czynimy poprzez dostarczanie wsparcia technicznego dostosowanego do potrzeb danej organizacji.

Od około 10 lat świadczymy usługi z zakresu IT, Software House, Outsourcing’u. Realizujemy wdrożenia, dzięki którym dostarczamy sprawnie działających i użytecznych systemów informatycznych.

W wyniku pasji jaką jest programowanie powstały nasze własne produkty, mające zastosowanie w takich obszarach IoT, jak Telemetria, Cloud, GIS czy Systemy Medyczne.

Co robimy?

Wspieramy procesy IT w organizacji.

Charakteryzuje nas

Szybkie adaptowanie bieżących trendów IT.

Wyróżnia nas

Utalentowany i zaangażowany Zespół.

Z kim kontaktujesz się w sprawie oferty?

NASZ FRONT OFFICE TEAM TO...

Dariusz Jakubowski

Project Manager
Project Manager w Netland. Miłośnik zwierząt i motocykli, i dobrej muzyki. Pracuje w branży IT od wielu lat, dłuższy staż ma tylko w grze na gitarze. W wolnym czasie komponuje muzykę, spaceruje ze swoim terierem irlandzkim i zwiedza ciekawe miejsca na ulubionym jednośladzie.

Arkadiusz Jędrychowski

Dyrektor Techniczny
Do Zespołu NetLand dołączył w bieżącym roku. Doświadczony menager w prowadzeniu projektów i zarządzaniem zespołami ludzkimi. Prywatnie zakochany w górach miłośnik wspinaczki górskiej oraz wielki fan wyścigów motocyklowych. Motto jakie mu przyświeca od wielu lat to think different.

Agnieszka Kuzimowicz

Manager Klienta
Dołączyła do zespołu NetLand w 2017 roku. Wspiera klientów firmy w ramach procesów sprzedażowych. Odpowiada także za szeroko rozumiane działania marketingowe i wizerunkowe firmy. Po godzinach pracy pasjonatka aktywnych form spędzania czasu. M.in. tańczy, biega, podnosi kettle, morsuje. Obiecuje sobie znaleźć czas na seriale….

Adrian Pietnoczka

Prezes Zarządu
Przedsiębiorca. Zrzesza wokół grupy NetLand innowacyjne podmioty oferujące usługi w Telemetrii, Finntech, GIS, IoT, Industry 4.0. Współtwórca nowego podejścia do biznesu opartego na cross-sellingu z wykorzystaniem kilku współpracujących ze sobą technologii. Skuteczny promotor i inwestor projektów StartUp. Miłośnik piłki siatkowej i wędkarstwa.

Edyta Kamińska

Dyrektor Administracyjno-Personalny
Związana z firmą NL od samego początku jej istnienia, wcześniej przez wiele lat z pomocą społeczną. Odpowiedzialna w firmie za wszelkie sprawy ``papierkowe`` i proceduralne oraz zatrudnianie pracowników. Miłośniczka podróży, jazdy na rowerze, zdrowego odżywiania, dobrej muzyki. Wielka fanka F1, meczy siatkówki i piłki ręcznej oraz serialu Sons Of Anarchy.

Magda Sokołowska

Specjalista ds. Administracji i Analiz Finansowych
W zespole NetLand od 2008 roku. Rzeczy niemożliwe załatwia od ręki. Dba o wszelkie sprawy niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania firmy, w tym rozliczenia finansowe. Miłośniczka wysokich szpilek, filmów sf i horrorów. Wielka domatorka zakochana w kotach. Czas wolny spędza aktywnie z rodziną odkrywając uroki sportów ekstremalnych.

1

Nasza filozofia

PARTNERSTWO

Ściśle współpracujemy z naszymi Klientami. Dzięki temu dostarczamy wsparcie techniczne dostosowane do potrzeb danej organizacji.

2

NASZA MISJA

WSPARCIE

Działamy na rzecz informatyzacji społeczeństwa. Czynimy to w sposób najbardziej przyjazny wszystkim Użytkownikom.

3

NASZE CELE

SMART ROZWIĄZANIA

Nasze produkty i rozwiązania umożliwiają bądź ułatwiają realizację coraz to trudniejszych zadań niemal w każdej dziedzinie życia.

Lubimy, to co robimy...

Programowanie to jedna z najbardziej dynamicznie rozwijających się dziedzin komunikacyjno – informatycznych. Może być zarówno pasją, jak i zabawą. Z tym większą satysfakcją realizujemy, dostarczamy oraz wdrażamy coraz bardziej złożone i skomplikowane rozwiązania IT. Przy zastosowaniu najnowszych trendów technologicznych, wyposażamy naszych Klientów w produkty i usługi stworzone na miarę współczesnych nam czasów.

C#
TypeScript
Node.JS
JavaScript
Inne
52%

C#

33%

TypeScript

7%

JavaScript

5%

CSS

CSR

Myślimy także o innych i działamy na ich rzecz.

Dofinansowujemy drużyny sportowe oraz chętnie angażujemy się
w inicjatywy społeczne!

Wsparcie drużyny polskiej superligi tenisa stołowego.

Zakup i przekazanie laptopów w ramach nagród za GIS Day w Olsztynie.

Udział w ekstraklasie olsztyńskiej ligi siatkówki OLSA

Zapytania ofertowe

Zapytanie ofertowe na dostawę skanera dokumentów z oprogramowaniem do zarządzania skanerem w związku z realizacja projektu „Informatyzacja przedsiębiorstwa NetLand Sp z o. o.” umowa o dofinansowanie projektu nr RPWM.01.04.03-28-0029/17-00; znak sprawy: 2/NL/1.4.3/RPO/2018

Zapytanie ofertowe
Załączniki 1-3 do zapytania ofertowego
Protokół z otwarcia ofert
Protokół z wyboru oferty
Oświadczenie o braku powiązań z wykonawcami

Member of Euvic

Grupa Euvic powstała w wyniku połączenia działalności różnych spółek świadczących usługi w branży IT.
Grupa Euvic świadczy usługi w Polsce, a także m.in. w Niemczech, Austrii, Szwecji, Norwegii, Holandii, Francji, Włoszech, Hiszpanii, USA, Kanadzie.

Będąc członkiem Grupy Euvic, dysponujemy ponad 1000 inżynierów pracujących m.in. w biurach w Olsztynie, Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Katowicach, Gliwicach, Bielsku-Białej, Częstochowie czy Rzeszowie.