Zastosowanie

Nakładka WARIDA to moduł telemetryczny oparty o transmisję GSM. Stanowi doposażenie do wodomierzy stosowanych w instalacjach wodociągowych.

Urządzenie posiada wbudowany moduł zliczający, dzięki któremu na zadany czas dokonywane są odczyty zużycia wody.

Zakodowana informacja o wskazaniach pomiarowych, poprzez sygnał GSM, przesyłana jest do chmury telemetrycznej, a następnie udostępniana w systemie GlobeOMS oraz w aplikacji GlobeOMS Mobile.

GlobeOMS prowadzi stały nadzór nad zużyciem mediów oraz alarmuje o wszelkich nieprawidłowościach w pracy opomiarowanej sieci wodociągowej. System posiada możliwość rozbudowy o inne urządzenia, np. o lampy oświetleniowe typu LED.

Cechy

Podstawowe

Atrybuty

Zdalny odczyt liczników wody.
Odczyty co 15/30/60 minut.
Dostęp on-line 24/7.

Praktyczne

Funkcjonalności

Bilansowanie zużycia wody.
Definiowalne alarmy.
Dostęp do danych w aplikacji mobilnej.

Optymalne

Rozwiązania

Łatwość montażu.
Hermetyczna obudowa.
Bardzo długa żywotność baterii.

Dane techniczne

Dane techniczne

Zasilanie: Bateryjne, żywotność do 10 lat
Komunikacja: GSM 2G/3G/4G (GSM/GPRS)
Zgodność: Wodomierz Wasser-Geräte ETW ECO, DN 15 - 20, R160
Wymiary: 68,50 x 62,45 x 42,50
Odporność: IP 68
Warunki pracy: od 0°C do +50 °C
Antena: Wewnętrzna lub zewnętrzna

Integracja z systemem GlobeOMS

Połączenie nakładki WARIDA z platformą GlobeOMS tworzy wygodny i przyjazny wszystkim Użytkownikom system zarządzania odczytami, komunikacją, obsługą, danymi historycznymi, a także alarmami na wypadek pojawienia się awarii, wycieków lub innych definiowalnych niepożądanych zdarzeń. Powyższe stwarza także dodatkowe, inteligentne rozwiązania dla Zarządców Nieruchomości, Spółdzielni czy samych Lokatorów. Możliwość kontrolowania i regulowania poziomu zużycia mediów już na poziomie jednostkowego gospodarstwa domowego wpływa na wymiar ekonomiczny, a także ekologiczny zużywania ww. rodzajów zasobów / energii. Analiza w czasie rzeczywistym danych zebranych on-line przyczynia się do natychmiastowego wykrycia awarii, ograniczenia start związanych z wyciekami i zapewnia pełną rozliczalność mediów.

ZAINTERESOWAŁA CIĘ OFERTA, MASZ PYTANIA?

CHCESZ POZNAĆ POZOSTAŁE URZĄDZENIA?