11 maja 2017 roku podpisaliśmy umowę na digitalizację zasobu Powiatowego Urzędu Pracy w Grudziądzu. W ramach realizacji zadania dokonamy digitalizacji oraz implementacji w systemie Cyfryzacja i Archiwizacja 59 000 kartotek osób bezrobotnych widniejących w ewidencji Powiatowego Urzędu Pracy w Grudziądzu.

Czytaj dalej
Maj 12, 2017

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami usług świadczonych w tym zakresie przez NetLand Sp. z o.o.
 
Oferta związana z digitalizacją zasobów archiwalnych Powiatowych Urzędów Pracy podzielona jest na trzy warianty usług: przygotowanie dokumentów, digitalizacja oraz implementacja zasobu do systemu „Cyfryzacja i Archiwizacja” firmy Sygnity S.A. Wszystkie wymienione usługi dotyczą tylko i wyłącznie teczek osobowych osób bezrobotnych widniejących w ewidencji PUP.
 
Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym opisem usług.
 

Czytaj dalej
Maj 10, 2016

W najbliższy weekend (08-10.04.2016 r.) w Olsztynie odbędzie się Startup Weekend. W wydarzeniu uczestniczyć będą projektanci, deweloperzy, przedsiębiorcy i eksperci ze wszystkich dziedzin, którzy mają innowacyjne pomysły i tworzą niesamowite rzeczy. Spółki NetLand i Globe Of Things są jednymi ze sponsorów tego wydarzenia.
W wydarzeniu mogą uczestniczyć wszystkie osoby, które chciałyby uzyskać opinie ekspertów na temat swoich innowacyjnych pomysłów na własną firmę. Więcej szczegółów znajduje się na stronie internetowej www.up.co/communities/poland/olsztyn…
Gorąco polecamy wydarzenie!

Czytaj dalej
Kwi 7, 2016

Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę na wdrożenie Oprogramowania do Obsługi Świadczeń Wychowawczych firmy Sygnity S.A.
 
Oferta zakłada przeprowadzenie jednodniowej wizyty wdrożeniowej, podczas której wesprzemy Państwa w procesie wdrożenia ww. oprogramowania.
 
Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.

Czytaj dalej
Mar 14, 2016

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom mam przyjemność przedstawić ofertę współpracy na rok 2016 w zakresie realizacji szkoleń z systemów dedykowanych dla jednostek pomocy społecznej oraz obsługi informatycznej Państwa ośrodków.
 
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.
 
W przypadku zainteresowania zakupem usług prosimy o pobranie, uzupełnienie i przesłanie formularza zamówieniowego.

Czytaj dalej
Lut 1, 2016

1 2 3 11

Powrót

Zadzwoń do nas: +48 89 612 07 30